BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kokybiška reklama – dalis verslo sėkmės

skrajučių gamyba

Kasdien mus supa gausybė reklamos: televizijoje, internete, spaudoje pasirodo galybė reklaminių žinučių, sudominančių produktais ar paslaugomis, siūlančių įsigyti reklamuojamą objektą. Reklamos formos gali būti pačios įvairiausios, todėl tai priklauso nuo jūsų pačių išradingumo ir noro eksperimentuoti. Spalvingos gatvėje dalinamos ar į pašto dėžutes įmetamos skrajutės - vis dar viena geriausių reklamos priemonių.

Tinkamos medžiagos ir formatas

Kad jūsų sugalvotos reklaminės skrajutės būtų patrauklios, pirmiausia reikia įsitikinti, jog jos gaminamos iš kokybiško popieriaus. Galima rinktis paprastą ar spalvotą, blizgų ar matinį, skirtingų formų bei tekstūrų popierių. Jei aktualią informaciją norite pateikti abiejose skrajutės pusėse, reiktų įsitikinti, jog išsirinkote tinkamo storio popierių: plonas popierius apsunkins skaitymą, nes tekstas persišvies. Taip jūsų pateikta informacija greičiausiai nepasieks adresato, nes jis paprasčiausiai išmes gautą skrajutę. Jei jums aktualu, kad skrajutė būtų atspari aplinkos poveikiui - saulės spinduliams, drėgmei, galima rinktis lakuotą ar laminuotą popierių. Kad skrajučių gamyba būtų sėkminga ir teiktų rezultatus, kurių tikėjotės, privalote pasirinkti ir tinkamą formatą. Renkantis skrajučių formatą, svarbiausia tai, kad skrajutės būtų patogios greitam informacijos perdavimui, todėl didelių formatų skrajučių prireikia retai. Formatas priklauso ir nuo to, kiek informacijos norite pateikti skrajutėje. A5 ar A6 formato skrajutės - pačios patogiausios, o A4 formato skrajutės - kiek retesnis klientų pasirinkimas.

Akį traukianti dizainas

Tam, kad patrauktumėte tikslinės auditorijos dėmesį, neabejotinai turite atkreipti dėmesį ir į vizualų skrajučių dizainą. Reklaminio pranešimo dizainas turi būti ryškus, spalvingas ir patraukti dėmesį, kad asmuo noriai perskaitytų informaciją skrajutėje. Profesionalūs dizaineriai ir maketuotojai gali padėti įgyvendinti jūsų skrajučių viziją pagal jūsų turimą biudžetą. Skrajutės kaina neabejotinai priklauso nuo to, kokios išvaizdos informacinių lapelių norite. Be to, skrajučių dizainas svarbus ne tik dėl informacijos paveikumo - tam tikras apipavidalinimas formuos jūsų įmonės stilių. Todėl sėkminga skrajučių gamyba bei jų platinimas visuomet bus susiję ir su originaliais vaizdo pateikimo sprendimais. Žinoma, kai kurios skrajučių gaminimu užsiimančios įmonės, pavyzdžiui, Baltijos Kopija spaustuvė, leidžia klientams pateikti skrajutes spausdinimui su savu dizainu. Tokiu atveju reiktų atsižvelgti į kelis pagrindinius kokybiškų skrajučių reikalavimus: tam tikras maketo spalvas, dokumentų formatus, naudojamų paveikslėlių skiriamąsias gebas, grafinius elementus bei teksto išdėstymą, spalvas, dydį.

Išlaidos skrajutėms ir jų efektyvumas

Reklaminės skrajutės paprastai - vienas pigiausių reklamos būdų. Jų kaina priklauso nuo keleto svarbių dalykų. Kaip jau išsiaiškinome, kokybiškos medžiagos bei dizainerių paslaugos - tai, į ką tikrai verta investuoti, norint pagaminti paveikią skrajutę. Tačiau išlaidos skrajutėms priklauso ir nuo to, koks bus jūsų platinamų skrajučių tiražas. Vienam užsakymui spaustuvės dažniausiai priima nuo 20 iki 5000 skrajučių. Priklausomai nuo užsakytų skrajučių kiekio, pasirinkto formato popieriaus bei norimo tiražo, galite rasti skrajutės akcija - tai dar vienas būdas sutaupyti efektyviai reklamos priemonei. Tačiau tam, kad sumanymas reklamuoti prekes ar paslaugas dalinant skrajutes būtų efektyvus, nepakaks atsižvelgti tik į iki šiol išvardytus aspektus. Pastaruoju metu ypač populiaru su skrajutėmis taikyti nuolaidas prekėms ir paslaugoms, kartais - pasiūlyti išbandyti atitinkamą produktą ar paslaugą nemokamai. Tai dažnai ypač sudomina net ir tuos, kuriems iš pradžių informacija skrajutėje pasirodo neaktuali. Be to, atsižvelkite į tai, kur platinamos jūsų skrajutės. Geriausia, jog platinimas vyktų netoli jūsų veiklos vietos, tuomet potencialūs klientai galės užsukti vos gavę skrajutę. Be to, vis dažniau pastebima, jog efektyviausia skrajutes dalinti gyvai - tiesiog praeiviams. Kai skrajutės įmetamos į pašto dėžutes, kurių savininkai nepageidauja reklaminių pranešimų, jūsų pateikta informacija sulaukia neigiamos reakcijos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą